fbpx

Remis 1:1 u siebie z Działoszynem.

W piątek 24 sierpnia seniorska drużyna MKS-u po raz  pierwszy wystąpiła w roli gospodarza. Warta Działoszyn II okazała się zbyt silnym przeciwnikiem, aby zainkasować 3pkt w 4 kolejce Sieradzkiej Ligi Okręgowej. Pomimo prowadzenia 1:0 do przerwy po golu Jarosława Jóźwiaka (rzut karny) drużyna nie zdołała dowieźć korzystnego wyniku do końca meczu, tracąc bramkę w drugiej części meczu po stałym fragmencie gry.

W końcowych 10 minutach spotkania stworzyliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale gole nie udało się już strzelić.

Warto zaznaczyć, że pierwsza część spotkania rozgrywana była w strugach ulewnego deszczu, co nie ułatwiało gry obu zespołom.

MKS wystąpił w składzie:

Ruszkowski, Kołuda, Tomczyk Kajetan, Wroński, Drabiński (Tomczyk Piotr), Ratajczyk (Piotrowski), Jóźwiak, Pilarski, Kurzynoga, Juszczak, Siwek.

Kolejny mecz MKS rozegra w niedzielę 2 września o godz. 11.00 z LKS SŁOWIAN DWORSZOWICE.

Tagged with:     ,

napisał/