Porażka w Brąszewicach

W ostatniej kolejce drużyna seniorów MKS Zduńska Wola pojechała na mecz do drużyny wicelidera sieradzkiej klasy okręgowej LZS Brąszewice. W pierwszej połowie mogliśmy oglądać wyrównane spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi z obu stron. Mecz toczony był w szybkim tempie i na małym boisku gospodarzy oglądaliśmy wiele starć pomiędzy zawodnikami. Mimo to spotkanie przebiegało w sportowej atmosferze. Warto podkreślić bardzo dobrą pracę sędziego Kamyka. Niestety dla nas jedna z akcji gospodarzy zakończyła się bramką i na przerwę schodziliśmy z jednobramkową stratą. Druga połowa to lekka przewaga zawodników z Brąszewic , udokumentowana drugim golem. Mimo ofiarności i zaangażowania nasza drużyna nie zdołała strzelić choćby jednego gola. Na dodatek mecz kończyliśmy w dziesiątkę , bo czerwoną kartkę ujrzał Kajetan Tomczyk.