fbpx

Klątwa pierwszego meczu przełamana! Trzy punkty dla MKS.

W pierwszej kolejce sieradzkiej ligi okręgowej seniorzy MKS-u zmierzyli się w Sobotę na wyjeździe z drużyną Tęczy Brodnia. Pierwsze 30 minut toczyło się pod dyktando gospodarzy, którzy jako pierwsi strzelili bramkę. W kolejnych minutach meczu inicjatywa należała już do Nas. Zdołaliśmy wyrównać jeszcze przed przerwą za sprawą trafienia Krystiana Sztankiewicza.

W drugiej części meczu na prawe skrzydło wszedł młody Jasiek Siwek (rocznik 2002), który uczestniczył przy 2 kolejnych bramkach MKSu. Gola na 1:2 strzelił Mateusz Wroński po dośrodkowaniu z rzutu wolnego (faulowany był Siwek). Wynik na 1:3 ustalił sam zainteresowany wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem.

Było to pierwsze historyczne trafienie tego młodego zawodnika w zespole seniorskim MKSu. Brawo Jasiek!
Trzymamy kciuki za Twój dalszy rozwój.

Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że jeszcze nigdy na inaugurację sezonu drużyna MKSu nie zaliczyła 3pkt. Klątwa pierwszego meczu została przełamana! Brawo drużyna!

Skład MKS Zduńska Wola:

Pyrkowski, (Ruszkowski), Wroński, Kołuda, Ratajczyk, Tomczyk Kajetan, Winnicki (Drabiński), Sztankiewicz (Siwek), Kurzynoga (Piotrowski), Pilarski, Jóźwiak, Juszczak (Tomczyk Piotr).

Tagged with:     , ,

napisał/