PRACUJ W MKS

Klub MKS Zduńska Wola jest jednym z największych ośrodków szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży w regionie okręgu sieradzkiego.

W zajęciach biorą udział dzieci już od 6-go roku życia, a ciągłość szkolenia zachowana jest obecnie do kategorii U14!

Kogo poszukujemy?

W związku z dynamicznym rozwojem grup młodzieżowych w MKS Zduńska Wola ogłaszamy nabór do pracy na stanowisko:

Trenera i Asystent Trenera.

• Jesteś trenerem piłki nożnej? Nie jesteś jeszcze trenerem, ale jesteś zmotywowany i szybko się uczysz?
  • Lubisz pracować z dziećmi i chcesz promować aktywność fizyczną wśród najmłodszych?
  • Chcesz poznać od kuchni, jak wyglądają treningi w naszej szkółce piłkarskiej?
  • Twoją pasją jest sport? Jesteś osobą kontaktową i nie boisz się wyzwań?
  • Stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy, ale jesteś zmotywowany i szybko się uczysz?

Jeśli odpowiedziałeś TAK, przynajmniej na jedno z powyższych pytań, to stanowisko czeka właśnie na Ciebie!

Oferujemy:

• Wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie adekwatne do ilości przeprowadzonych jednostek treningowych miesięcznie,
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
  • Pracę w młodym, kreatywnym ale doświadczonym zespole,
  • Szansę poznania ciekawych ludzi z branży sportowej,
  • Możliwość realizacji własnych pasji,

Wymagania:

• Nie musisz posiadać kwalifikacji trenera – zdobądź je pracując z nami,
  • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy, pasja do zawodu,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Chęć samodoskonalenia i ciągłego rozwoju kwalifikacji zawodowych,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń w formie CV na adres mailowy biuro@mks-zdwola.pl