fbpx

MKS na piątkę !

MKS Zduńska Wola pokonał LZS Zapole 5:1 . Zduńskowolanie od początku meczu zdominowali rywala, a kibice mogli oglądać wiele ciekawych akcji . Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać  do 30 minuty , kiedy po dośrodkowaniu Szymona Ratajczyka głową strzelił gola Piotr Tomczyk. Jeszcze w pierwszej połowie drugą bramkę zdobył nasz 16-latek Jasiek Siwek . Po przerwie MKS nie zwalniał tempa i strzelał kolejne bramki. Najpierw z rzutu karnego po faulu na Juszczaku zdobył Mateusz Wroński , a kolejne Jakub Pilarski oraz nowy nabytek Jakub Klamecki. Niestety nie ustrzegliśmy się błędu i drużyna z Zapola zdobyła honorowego gola.

MKS Zduńska Wola – LZS Zapole 5:1

skład : Ruszkowski , Wroński , Jóżwiak(65’Kosecki)  , Ratajczyk , Piotrowski(85’Wrzesiński) ,
Pilarski , Kurzynoga , Klamecki , Tomczyk , Siwek(70’Matusiak) ,  Juszczak

napisał/