fbpx

MKS ZNOWU ZWYCIĘSKI

Po raz ostatni w tym sezonie mogliśmy oglądać w Zduńskiej Woli naszą drużynę seniorów. Mecz rozegraliśmy w sobotę a przeciwnikiem była drużyna z Widawy. Już od pierwszej minuty było widać , że MKS będzie faworytem spotkania. Cała drużyna przyjezdnych skoncentrowała się na skomasowanej obronie i mimo ogromnej przewagi gospodarzy do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Warto wspomnieć , że już w 7 minucie boisko opuścił Dawid Kępniak. Został odwieziony do szpitala gdzie założono mu na rozciętą wargę 11 szwów. Zastąpił go Łukasz Szczepański i to właśnie on w 62 minucie strzelił ważną bramkę na jeden do zera. W ogóle to był dzień rezerwowych. W 72 wynik podwyższył także rezerwowy Michał Pietrzykowski. MKS nie zwalniał tempa i 10 minut później na trzy zero bramkę strzelił Łukasz Rakowski. W ostatnich minutach na boisku zobaczyliśmy wracającego po kontuzji Piotra Tomczyka , który ustalił wynik meczu 4:0.
MKS Zduńska Wola – Widawia Widawa 4:0 ( 0:0 )