ZWYCIĘSTWO NA KONIEC SEZONU

W minioną sobotę meczem wyjazdowym z KS Chojne pożegnaliśmy sezon 2015/16. Spotkanie zostało rozegrane w upale a mimo to mogliśmy oglądać ciekawy i rozegrany w niezłym tempie mecz. MKS pojechał w roli faworyta jednak niespodziewanie na początku spotkania błąd naszego juniora Banasiaka zakończył się bramką dla  gospodarzy. Cierpliwość i przekonanie o swoich umiejętnościach dało efekt już w 22 minucie kiedy pięknym strzałem bramkarza gospodarzy pokonał Dawid Kończak. Nasza drużyna nie zwalniała tempa i tuż przed przerwą prowadzenie dał gol strzelony przez kapitana Łukasza Rakowskiego.
Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia . Wynik meczu w 46 minucie podwyższył Dawid Kończak, który zaliczył dodatkowo w tym spotkaniu jeszcze trzy asysty. Od tego momentu na boisku dominował już tylko MKS strzelając kolejne bramki.
W 61′ Dawid Kępniak , 63′ Jakub Ratajczyki i w 88′ Piotr Tomczyk.
Warto jeszcze wspomnieć , że w 65 minucie debiutował kolejny nasz junior Adrian Filipiak.
KS CHOJNE – MKS ZDUŃSKA  WOLA   1:6 (1:2)
MKS Zduńska Wola – Ruszkowski, Banasiak 65′ Filipiak, Sowiński ,Pietrzak ,
Ratajczyk Szymon , Kubiak 45′ Pawłowski , Rakowski , Jaszczak , Kończak ,
Kępniak 60′ Tomczyk, Szczepański 45′ Ratajczyk Jakub
22’46’ Dawid Kończak
45′      Łukasz Rakowski
61′      Dawid Kępniak
63′      Jakub Ratytajczyk
88′      Piotr Tomczyk
Po meczu zwycięstwo w szatni M KS -u świętował z drużyną znany wszystkim nie tylko w Zduńskiej Woli „Kibic Piotrek” , któremu z okazji urodzin odśpiewano 100 lat!!!
Piłkarze i trener podziękowali  także pozostałym kibicom drużyny, którzy przez cały sezon jeździli kibicować naszym zawodnikom.
Dzięki temu zwycięstwu MKS Zduńska Wola w swoim debiutanckim sezonie 2015/16 w sieradzkiej lidze okręgowej zajął dobre szóste miejsce zdobywając 53 pkt.
Awans do IV ligi uzyskała drużyna z Kwiatkowic. Gratulujemy.
SKŁAD W SEZONIE 2015/16
Kruczek, Ruszkowski, Zielonka, Szmyt , Pietrzak, Witczak, Piotrowski, Jendrychowski, Kosecki, Niziołek, Kajetan, Tomczyk, Badowski, Kozłowski, Sowiński, Ratajczyk Szymon, Rakowski, Pawłowski, Kończak, Kubiak, Jaszczak, Tomczyk, Kępniak, Szczepański, Pietrzykowski, Ratajczyk Jakub, Matysiak, Banasiak, Filipiak,
Trenerzy: Romuald Solarek, Marcin Matysiak -jesień 2015, Tomasz Ziółkowski- wiosna 2016
Kierownik drużyny: Dariusz Zielonka
Prezes Zarządu : Michał Płatek
Zarząd MKS Zduńska Wola serdecznie dziękuje wszystkim osobom oraz firmom, które pomagały w funkcjonowaniu drużyny w sezonie 2015/16.