WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO MKS

W niedzielę 5 czerwca nasza drużyna rozgrywała wyjazdowe spotkanie w Kobierzycku. Po wygranej z Bałuczem wszyscy zawodnicy MKS wierzyli, że jesteśmy gotowi na kolejne zwycięstwo. Na gola nie musieliśmy długo czekać. W 3 minucie bramkę zdobył głową Szymon Ratajczyk wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego. W 12 minucie drugiego gola strzelił Łukasz Rakowski a kolejne dwa dołożył nasz snajper Dawid Kępniak. Niestety pod koniec pierwszej połowy rywale zdobyli bramkę dając sobie nadzieje na zmianę wyniku.
Druga połowa zaczęła się od gola dla gospodarzy co wprowadziło dużo nerwowości i niedokładności w naszych poczynaniach. LZS Kobierzycko strzelając bramkę 3 minuty przed końcem spowodowało , że do końca mieliśmy duże emocje. Na nasze szczęście wynik nie uległ zmianie i mogliśmy dopisać kolejne 3 punkty.
LZS Kobierzycko  –  MKS Zduńska Wola    3:4 ( 1:4)
MKS – Ruszkowski , Piotrowski , Sowiński 80′ Witczak , Pawłowski , Pietrzak ,
Niziołek 45′ Pietrzykowski , Jaszczak 45′ Szczepański , Ratajczyk Szymon ,