MKS-TS JANISZEWICE 7:0

W sobotę drużyna MKS Zduńska Wola, pokonała w sparingu TS Janiszewice 7:0 ( 6:0 ). Zespół gości zajmuje 2 miejsce klasa A okręg sieradzki

Skład : Zielonka ( Pyrkowski ), Ornafel, Kołuda, Piotrowski, Tomczyk Kajetan, Englert ( testowany ),                Tomczyk Piotr, Jaszczak ( Pilarski ), Kubiak, Światowy ( Banasiak ), Juszczak ( testowany )

Bramki : Światowy x 2, Tomczyk Kajetan, Kubiak x 2, Tomczyk Piotr, Kołuda                                                                                                                                                                                                                      W meczu nie wystąpili : Mateusz Wroński , Jarek Jóźwiak , Tomasz Bednarek , Kamil Ruszkowski , którzy dostali wolne od trenera Rafała Bartona .

Następny sparing nasza drużyna rozegra na wyjeździe 24 lutego z Włókniarzem Konstantynów .