fbpx

GRAD GOLI Z ŁASKIEM

W drugim sparingu nasi zawodnicy pokonali MULKS ŁASK   7:1 . Od początku pierwszej połowy było widać olbrzymią przewagę MKS Zduńska Wola. Zawodnicy z Łasku nie byli w stanie zagrozić naszej bramce.Efektem dobrej gry były cztery bramki. Najpierw Mariusz Juszczak wykorzystał  podanie Mikołaja Kałudy. Kolejne gole zdobyli Mateusz Wroński z karnego po  faulu na Filipie Jaszczaku oraz pięknym strzałem z dystansu bramkarza gości pokonał Witold Kubiak. Pod koniec pierwszej części po błędzie naszej obrony drużyna z Łasku zdobyła honorowego gola. W drugiej połowie trener Barton dokonał kilku zmian i może to było przyczyną, że nasza gra nie była tak zorganizowana jak na początku meczu. Jednak z biegiem czasu nasi piłkarze rozegrali się i dołożyli jeszcze trzy bramki. Dwie strzelił  Filip Jaszczak a wynik meczu ustalił zawodnik testowany.

MKS Zduńska Wola- Zielonka, Kołuda, Wroński, Tomczyk Kajetan, Kałuda, Piotrowski, Kubiak, Jóźwiak, testowanyJuszczak

Zagrali w II połowie : Światowy, Englert, Banasiak, Ruszkowski, Pilarski, testowany