Włókniarz Konstantynów- MKS 4:4

MKS Zduńska Wola rozegrał czwarty mecz sparingowy. Na sztucznym boisku w Konstantynowie rywalem była tamtejsza drużyna Włókniarza, łódzka klasa okręgowa. Warto dodać, że w składzie zduńskowolan zabrakło Filipa Jaszczaka, Tomasza Bednarka, Marcina Piotrowskiego i Mateusza Pyrkowskiego.

Już od początku meczu widać było, że gospodarze nastawili się na grę z kontry.Taktyka ustalona przez trenera gospodarzy Marcina Herskiego  przyniosła skutek w postaci trzech goli . Warto dodać, że trener naszej drużyny Rafał Barton wystawił do gry na pierwszą połowę eksperymentalny skład. Mimo straconych trzech bramek od trzydziestej minuty mogliśmy oglądać przewagę naszego zespołu, co zaowocowało zdobytą bramką  Dawida Kazimierczaka.

W drugiej części spotkania MKS kontynuował dobrą grę strzelając następne bramki. Najpierw drugiego gola strzelił Piotr Tomczyk, a po chwili trzeciego  strzelił Dawid Kazimierczak. Gdy wydawało się,  że za chwilę obejmiemy prowadzenie , drużyna gospodarzy wykorzystała rzut rożny i znowu wyszła na prowadzenie. MKS nie zwalniał tempa i zdołał jeszcze wyrównać po pięknym strzale głową  młodego zawodnika Kamila Ornafela.

Włókniarz Konstantynów – MKS Zduńska Wola 4:4 (3:1)

Bramki dla MKS-u :

Kazimierczak x2, Piotr Tomczyk, Ornafel

MKS Zduńska Wola: Zielonka (Ruszkowski) , Englert , Kołuda, Kałuda ,Tomczyk Kajetan , Ornafel, Pilarski    (Kubiak) , Jóźwiak (Banasiak) , Światowy , Kazimierczak , Tomczyk Piotr , Juszczak (testowany)