fbpx

MKS nominowany w kategorii IMPREZA ROKU

Turniej OKNOPLAST CUP 2015 o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego został nominowany w sportowym plebiscycie 7 WSPANIAŁYCH organizowanym przez NASZE RADIO, w kategorii IMPREZA ROKU. Przypomnijmy, w sierpniu 2015 r, Zduńską Wolę odwiedziły młodzieżowe zespoły Lecha Poznań, Legi Warszawa , Śląska Wrocław, Arki Gdynia, Jagielloni Białystok, ŁKSu Łódź, SMS Łódź, Ostrovi Ostrów WLKP, Moazovi Tomaszów Mazowiecki, Rakowa Częstochowa oraz Warty Poznań. Ostatecznie zwycięzcą została drużyna Lecha Poniżej przypominamy zapowiedź turnieju.

Oczywiście powinniśmy zrobić wszystko, aby to nasza impreza zwyciężyła, w tym prestiżowym plebiscycie. Wystarczy wysłać sms-a pod numer 71601 (koszt 1,23 pln brutto) o treści „NASZE IMPREZA 6” w terminie od 4 do 31 stycznia. Szczegółowe informacje http://www.nasze.fm/plebiscyt .

napisał/