Firma „Di Cario” wspiera Nasz Klub!

Di cario

Z przyjemnością informujemy, że do grona podmiotów wspierających nasz Klub dołączył Salon Mody Męskiej „Di Cario” ze Zduńskiej Woli. Firma oferuje szeroki wybór: garniturów, marynarek, koszul, krawatów, swetrów, spodni, kurtek, pasków, butów i innych dodatków, jednocześnie gwarantując bardzo dobrą jakość towarów w atrakcyjnych cenach oraz miłą i fachową obsługę. Ponadto firma świadczy usługi krawieckie w postaci przeróbek krawieckich zakupionych w Salonie towarów. Salon „Di Cario” posiada bardzo szeroką gamę rozmiarów
i wzorów, dlatego też ubierze każdego mężczyznę zgodnie z panującymi trendami.

Salon Mody Męskiej „Di Cario” rozpocznie współpracę z MKS Zduńska Wola od wsparcia finansowego w zbliżającym się Turnieju Piłkarskim im. Franciszka Kulawieckiego.

Ponadto Firma przygotowała specjalną ofertę dla sympatyków naszego Klubu, bardzo atrakcyjną, biorąc pod uwagę rozpoczęty właśnie okres karnawału i studniówek. Każda osoba, która przy zakupie dowolnych produktów z oferty firmy poda hasło „MKS Zduńska Wola” otrzyma 5% rabat na całość zakupów.

W imieniu Salonu Mody Męskiej „Di Cario” i Zarządu Klubu serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników, trenerów i sympatyków MKS Zduńska Wola do skorzystania z oferty sklepu, który mieści się przy ul. Łaskiej 23 w Zduńskiej Woli.