2002 na pierwszym treningu, z nowym trenerem

We wtorek , 5 stycznia rocznik 2002 rozpoczął treningi po krótkiej przerwie świątecznej. Zajęcia poprowadził nowy trener, Kamil Ruszkowski wraz z Danielem Zielonką , dotychczasowym asystentem Tomasza Ziółkowskiego. Na zajęciach zjawiło się 14 zawodników co ucieszyło trenerów, szczególnie w kontekście zbliżającego się turnieju, który odbędzie się 17 listopada. Ciekawostką jest fakt ,iż trenerzy rocznika 2002 są zawodnikami, a dokładniej bramkarzami pierwszego zespołu MKSu. Były trener, a obecnie szkoleniowiec drużyny seniorów , Tomasz Ziółkowski nie ma wątpliwości , że przekazuje zespół w dobre ręce i on jak i cały zarząd pokładają w trenerach i drużynie duże nadzieje. Trener Ziółkowski nie rozstaje się z zespołem zupełnie. Z ramienia zarządu będzie koordynatorem tego rocznika oraz rocznika 2003. Podczas ostatniej rozmowy chłopcy dowiedzieli się miedzy innymi , że wyróżniający się zawodnicy będą od wiosny zapraszani na zajęcia z pierwszym zespołem.
Na zajęciach w szkole podstawowej nr 6 pojawił się również nowy zawodnik, Olaf Królak, brat Ksawerego. Następny trening już w czwartek, a w przyszłą niedzielę turniej rocznika 2002 poświęcony pamięci Franka Kulawieckiego, trenera drużyn młodzieżowych MKSu.