MKS 2007 trzeci w Turnieju Hary Cup 2021

Drużyna trampkarzy młodszych (rocznik 2007) prowadzona przez trenera Artura Górzawskiego w miniony weekend wybrała się do Łodzi na silnie obsadzony Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej HARY CUP 2021.

Rozgrywki trwały od piątku 26 lutego do niedzieli 28 lutego i rozgrywane były na obiektach łódzkiego CHKS-u. W turnieju wzięło udział 10 zespołów podzielonych na 2 grupy.

CHKS Łódź
Białe Orły Warszawa
Rekord Bielsko Biała
Błękitni Stargard
Top 54 Biała Podlaska

Włókniarz Pabianice
Football Arena Szczecin
Hetman Zamość
MKS Zduńska Wola
Talent Białystok

Zespół trenera Górzawskiego zaprezentował się w turnieju z bardzo dobrej strony wygrywając w grupie 3 spotkania i z drugiego miejsca awansował do półfinału. Na tym etapie rozgrywek trafiliśmy na późniejszych triumfatorów – drużynę Rekordu Bielsko Biała. W meczu o 3 miejsce pewnie pokonujemy po raz drugi w tym turnieju drużynę Talentu Białystok i ostatecznie przywozimy do Zduńskiej Woli puchar za 3 miejsce w Turnieju.

Dodatkowo, zawodnik naszej drużyny – Kuba Kmiecik zasłużył sobie na wyróżnienie indywidualne, tytuł Króla Strzelców Turnieju z 6 trafieniami na koncie.

Brawo drużyna, brawo trener!

Przetarcie z silnymi drużynami to dobry prognostyk przed zbliżającymi się rozgrywkami I ligi wojewódzkiej.

Tagged with:     , , ,