fbpx

MKS 2008 z awansem do II Ligi Wojewódzkiej

Drużyna Młodzików Starszych MKS Zduńska Wola (rocznik 2008) prowadzona przez trenera Rafała Bartona została Mistrzem Sieradzkiej Ligi Okręgowej i rozegrała barażowy dwumecz o wejście do II Ligi Wojewódzkiej ze zwycięzcą okręgu piotrkowskiego, którym okazała się drużyna GKS Bełchatów.


Zespół MKS wygrał dwumecz w stosunku 5:2. Pierwsze spotkanie rozgrywane na wyjeździe przegrał 2:0 ale mecz rewanżowy na stadionie przy ul. Dolnej 41 zwyciężył 5:0 tym samym awansował do II Ligi Wojewódzkiej w której będzie rywalizował na wiosnę 2021r.

Bramki w rewanżowym spotkaniu strzelali:

Piotr Konik (asysta Szymon Sadziński)
Szymon Sadziński (asysta Mateusz Ślipek)
Piotr Konik (asysta Szymon Sadziński)
Kacper Majewski (asysta Szymon Sadziński)
Huber Różański (asysta Szymon Sadziński)

Drużynę w rundzie jesiennej 2020 reprezentowali:

Jan Pawłowski, Szymon Grudziński, Cezary Polowczyk, Antonii Polowczyk, Mikołaj Smus, Maksymilian Rachwalak, Kacper Majewski, Kamil Szustecki, Patryk Izydirek, Hubert Różański, Piotr Konik, Adam Udalski, Antonii Kłak, Michał Janicki, Krystian Tyszkowski, Franciszek Walaszek, Mateusz Ślipek, Kuba Pawlak, Szymon Sadziński, Franciszek Troszczyński

napisał/