fbpx

Atum Energy nowym sponsorem MKS 2007

W dniu 09.03.2021 roku podpisana została umowa sponsorska z firmą Atum Energy z Łodzi. Spółka z branży OZE zdecydowała się wspierać młodych piłkarzy naszego klubu w rundzie wiosennej sezonu 2020/2021.

Nasz nowy sponsor to łódzka firma działająca od wielu lat w branży odnawialnych źródeł energii (OZE). Firma specjalizuje się w doborze, sprzedaży oraz montażu instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła.

Branża energii odnawialnej jest niezwykle dynamicznie rozwijającym się sektorem gospodarki, dzięki czemu stopniowo zmieniają się źródła zasilania w energię elektryczną w gospodarstwach domowych, przedsiębiorstwach i budynkach użyteczności publicznej. To zupełnie jak z naszą drużyną, która rok w rok sportowo dorasta i osiąga małymi kroczkami większe, lub mniejsze sukcesy na polu lokalnym, jak i ogólnopolskim.

Mariaż obu dziedzin sportowej i technicznej może okazać się strzałem w dziesiątkę bowiem solidny sportowy zespół oraz doświadczona na rynku fotowoltaiki firma mogą się wzajemnie bardzo skutecznie promować.
Liczymy na dobrą współpracę i oczywiście patrzymy dalej w przyszłość, aby logo firmy na dłużej zagościło na strojach chłopców z rocznika 2007.

Wspólnie z naszym nowym partnerem Atum Energy będziemy teraz napędzani dobrą, słoneczną energią do dalszych sukcesów!

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnych strony firmy oraz profili na portalach społecznościowych:

facebook.com/atumenergy
instagram.com/atum.energy

napisał/