fbpx

Inauguracja rundy wiosennej III ligi kobiet.

W ten weekend odbyła się inauguracja rundy wiosennej III ligi kobiet grupy łódzkiej. Nasza drużyna pauzowała ze względu na wycofanie się z rozgrywek drużyny Pelikana Łowicz zapisując jednocześnie na swoim koncie pierwsze 3 punkty.
Dziewczyny jednak nie odpoczywały i zagrały swój ostatni sparing z drużyną KS Królewscy Płock. Po dobrej grze z bardzo wymagającym przeciwnikiem niestety przegrałyśmy 0:2.
Spotkanie rozgrywane było w trzech tercjach po 30 minut. Gra była bardzo wyrównana, wszystkie zawodniczki realizowały założone cele w obronie i często atakowały na bramkę przeciwniczek. W drugiej tercji nasz zespół nie wykorzystał dwóch 100 procentowych okazji do strzelenia bramek a w ostatnich minutach po zagraniu Natalii Architek ręką w polu karnym i podyktowaniu przez sędziego jedenastki przeciwniczki wykorzystały rzut karny i wyszły na prowadzenie. Gra toczyła się dalej a dziewczyny cały czas budowały dobre akcje i z zaangażowaniem walczyły o każdą piłkę. W końcówce trzeciej tercji po błędzie naszej obrony przeciwniczki podwyższyły wynik na 2:0.
Gratulujemy dziewczynom Królewskich Płock wygranej i dziękujemy za naprawdę miłą gościn.