fbpx

Jest pierwsze zwycięstwo !

MKS Zduńska Wola odniósł pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej sieradzkiej lig okręgowej. Nasza drużyna potykała się z walczącym o utrzymanie GLKS Strzelce Wielkie. Spotkanie było typowym meczem walki, w którym drużyna przyjezdna miała jeden cel – nie przegrać. MKS atakował, niestety kolejne akcje nie przynosiły pożądanego skutku w postaci bramki. Jednak do czasu. W 62 minucie po fenomenalnym zagraniu doświadczonego Mariusza Pietrzaka pierwszą a jak się później okazało jedyną i zwycięską bramkę strzelił Nasz „wojskowy” Dawid Kępniak. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i pierwsze zwycięstwo na wiosnę stało się faktem.

MKS Zduńska Wola – GLKS Strzelce Wielkie 1:0 (0:0)
Bramka: Dawid Kępniak ’62

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

napisał/