fbpx

Poszukiwani następcy Lewandowskiego i Krychowiaka! Nabór chłopców do drużyny rocznik 2002

ZOSTAŃ PIŁKARZEM MKS ZDUŃSKA WOLA !!!

Czy nie znudziło Ci się ciągłe siedzenie w domu przed telewizorem lub komputerem? Chciałbyś wreszcie ruszyć się z fotela czy kanapy, aby poprawić swoją sprawność fizyczną? Chcesz przeżyć piłkarską przygodę, zostać członkiem młodej drużyny piłkarskiej, ulepszać swoje piłkarskie umiejętności? Masz ku temu najlepszą okazję – przyjdź i zostań piłkarzem młodzieżowej drużyny MKS Zduńska Wola!

Klub MKS Zduńska Wola ogłasza nabór chłopców z rocznika 2002 do młodzieżowej drużyny juniorów. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 695-196-325 (Kamil Ruszkowski). Treningi odbywają się na obiektach przy ulicy Dolnej 41 we wtorki i czwartki o godzinie 16.30.

Nie daj się długo szukać – przyjdź i graj razem z Nami !!!

Przypominamy, iż MKS Zduńska Wola posiada również drużyny młodzieżowe żeńskie i męskie w innych rocznikach. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych na Nasze zajęcia i treningi.

napisał/