Drugi dzień turnieju za nami.

W dniu dzisiejszym kobieca drużyna zmagała się na turnieju Jeżyk Cup 2016 w Zgierzu. Był to  zdecydowanie trudniejszy turniej  od wczorajszego, gdyż w dniu dzisiejszym naszymi  rywalkami były drużyny grające o klasę wyżej II ligowe. Nasze dziewczyny nie dały jednak tego poznać po sobie i swojej grze. Niewiele odstawały swoją grą od pozostałych zawodniczek. Zdecydowanie nadrabiały  to determinacją i wolą walki. Ostatecznie zajęły zaszczytne  5 miejsce pokazując swoje umiejętności na bardzo dobrym poziomie i  to, że potrafią walczyć do końca zostawiając pot, łzy i serce na boisku . Na pochwałę zasługuje cały zespół ale w szczególności Martynę Szymczak, która zdobyła najwięcej bramek dla naszego zespołu bo aż 5 , także Natalia Lis która mimo kontuzji nie zostawiła drużyny i grała do końca, jak również bramkarkę Darię Dziewulak, która nie raz zaliczyła bardzo dobre interwencje.

Skład drużyny : Daria Dziewulak, Justyna Kapuścuiak, Martyna Szymczak, Julia Szymczak, Marta Kulczyńska, Sandra Jabłońska, Weronika Sobczak, Natalia Lis, Weronika Marcinkowska, Karolina Janicka.

Gratulujemy dziewczynom udanego występu podczas turniejów.