Udany pierwszy dzień turnieju kobiet.

W dniu dzisiejszym kobieca drużyna zajęła II miejsce w Turnieju o Puchar Prezesa Firmy Olex w Dąbiu nad Nerem. W turnieju udział wzięło sześć zespołów, mecze rozgrywały się systemem każdy z każdy. Pierwszy mecz dziewczyny rozegrały z ULKS MOSiR Sieradz pomimo dużej przewagi przegrały 3 : 2, kolejnego meczu z GSS Grodzisk Wielkopolski również nie udało nam się wygrać ale to był już koniec złej passy. Kolejne mecze to już same wygrane naszego zespołu ze Świnicami Warckimi 1:0, Róża Kutno została pokonana przez nasze dziewczyny 3: 1 i ostatnia nasza wygrana z Gimnazjum Grabów 1 :0.

Strzelczynie bramek dzisiejszego turnieju:

Martyna Szymczak – 3, Marta Kulczyńska – 3, Natalia Architekt – 2, Julia Szymczak -1,Karolina Janicka -1

Skład drużyny MKS : Joanna Kaczmarek, Natalia Kolasa, Natalia Warecka, Martyna Szymczak, Julia Szymczak, Justyna Kapuściak, Zuzanna Markiewicz, Marta Kulczyńska, Karolina Janicka, Natalia Architekt.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I-  ULKS MOSiR Sieradz – 13 pkt