fbpx

MKS Zduńska Wola- Włókniarz Zelów 1:4 (1:2)

Drużyna MKS Zduńska Wola rozegrała w sobotę swój czwarty mecz sparingowy. Tym razem przegrała 1:4 z drużyną z IV ligi łódzkiej, Włókniarzem Zelów.

To kolejne spotkanie, w którym nie mogliśmy wystąpić w pełnym składzie.

Początek pierwszej połowy to bojaźliwa gra naszej drużyny, co zaowocowało bramką dla gości w 15 minucie. Gdy wydawało się, że MKS przejmuje kontrolę na boisku, niespodziewanie wpadła druga bramka dla gości. Nasi zawodnicy nie załamali się i konsekwentnie dążyli do zdobycia gola. Udało się to w 40 minucie. Rzut rożny wykonał Łukasz Rakowski, idealnie dośrodkowując na głowę Bartosza Niziołka, który skierował piłkę do bramki.

W drugiej połowie od początku zdecydowanie przeważała drużyna MKS. Na boisku mogliśmy zobaczyć wiele ciekawych akcji i strzałów na bramkę gości. Niestety nie przełożyło się to na kolejne bramki dla naszego zespołu.

W końcówce drugiej połowy Włókniarz Zelów dwukrotnie zaskoczył naszą defensywę długim podaniem zdobywając dwie bramki.

Oglądając mecz można było odnieść wrażenie, że gra toczy się o ligowe punkty. Piłkarze obu drużyn grali z ogromną determinacją i zaangażowaniem. Nie brakowało też agresji – w 65 minucie sędzia pokazał 2 czerwone kartki – jedną z nich otrzymał zawodnik gospodarzy, drugą zawodnik gości.

W kolejnym sprawdzianie MKS Zduńska Wola zmierzy się z KS Chojny. Spotkanie odbędzie się 27 lutego w Sieradzu o godzinie 15.00