Piotr Bajzert nowym trenerem w MKS

Do sztabu trenerskiego MKS Zduńska Wola dołączył w połowie marca Piotr Bajzert, który wspólnie z Żanetą Nowak będzie odpowiedzialny za szkolenie Żaków z rocznika 2013.

Będąc nastolatkiem Piotr trenował w naszym klubie pod okiem trenerów Włodzimierza Parońskiego i Rafała Barton. Przez ostatnie 15 lat mieszkał i pracował w Wielkiej Brytanii gdzie od 2015r pracował jako trener grup młodzieżowych w klubie Peterborough Polonia FC .

Piotr ukończył 3 poziom kursów trenerskich w angielskiej federacji piłkarskiej, który to poziom jest odpowiednikiem licencji UEFA B w polskiej federacji.

W międzyczasie trener Bajzer odbył również staże trenerskie w poniższych Akademiach: Notthingam Forrest, Legia Warszawa i Pogoni Szczecin.

Piotrze, witamy na pokładzie i liczymy na udaną współpracę!