fbpx

Zwycięski dublet Rakowskiego!

W słoneczne sobotnie popołudnie mogliśmy oglądać naszą drużynę seniorów  MKS Zduńska Wola w meczu czwartej kolejki ligi okręgowej. Rywalem była drużyna Piasta Błaszki. W rundzie jesiennej spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Od początku meczu nasza drużyna była nastawiona na zdobycie 3 punktów i już w 4 minucie oglądaliśmy gol zdobyty przez Łukasz Rakowskiego. Niestety radość nie trwała długo. Już w 5 minucie brak koncentracji Bartka Niziołka spowodował bramkę dla Piasta Błaszki. Od tego momentu przewagę osiągnęli nasi goście i tylko dzięki bramkarzowi Kamilowi Ruszkowskiemu do przerwy mieliśmy remis.

Od początku drugiej połowy trener Ziółkowski wysłał na boisko braci Ratajczyków , którzy odmienili obraz meczu. W tej fazie meczu oglądaliśmy całkowita dominację MKS-u. Zaowocowało to drugą bramką zdobytą przez Łukasza Rakowskiego.

Cieszy na pewno komplet punktów ale gra przede wszystkim w pierwszej połowie musi ulec poprawie abyśmy mogli z optymizmem patrzeć w przyszłość. Kolejny mecz rozegramy na wyjeździe w niedzielę z Jagą Lututów.

 

MKS Zduńska Wola – Piast Błaszki 2:1 (1:1)
Bramki dla MKS : Łukasz Rakowski x2 (‚4 , ’78)

MKS Zduńska Wola: Ruszkowski ,Niziołek ,Pietrzak ,Piotrowski 45′ Ratajczyk Szymon, Pawłowski 70′ Pietrzykowski , Kubiak 65′ Tomczyk , Sowiński 45′ Ratajczyk Jakub , Kończak , Rakowski

 

napisał/