fbpx

Minimalna przegrana kobiet z wiceliderem

Druga przegrana naszej drużyny w rundzie wiosennej z wiceliderem tabeli Kolejarzem Łódź 0:1 (0:0).

Po całkiem niezłej pierwszej połowie meczu remisowałyśmy 0:0. Nasze zawodniczki niejednokrotnie atakowały na bramkę przeciwniczek, ale niestety nie udało się celnie uderzyć. Na początku drugiej połowy, po błędzie środka obrony, rywalki wyszły na prowadzenie. Drużyna Kolejarza dostała wiatru w plecy i częściej atakowały naszą bramkę. Zwiększyły również ilość zawodniczek w obronie broniąc wyniku do ostatniej minuty meczu.

Marcjanna Kowalczyk

W dzisiejszym zawodniczki obu klubów wyprowadzane były przez młode adeptki piłki nożnej trenujące w barwach klubu MKS Zduńska Wola. Wśród nich były młode piłkarki, które zdobyły Mistrzostwo Województwa Łódzkiego w XVI Edycji Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” reprezentując Szkołę Podstawową nr 10 w Zduńskiej Woli w kategorii U-8.