fbpx

Wysoka wygrana w derbach Zduńskiej Woli!

Seniorzy MKS Zduńska Wola nie zwalniają tempa. W czwartym kolejnym meczu zdobywają trzy punkty. Tym razem pokonali gospodarza spotkania , drużynę KS Karsznice 8:0 ! Od początku meczu na boisku mogliśmy oglądać zdecydowana przewagę naszego zespołu i tylko dobra gra bramkarza ( obroniony rzut karny ) spowodowała , że na przerwę schodziliśmy ze skromnym prowadzeniem 1:0 po strzale Filipa Jaszczaka. Druga połowa to już koncertowa gra MKS-u . Wiele ciekawych akcji , determinacja i skuteczność pod bramką KS Karsznice udokumentowana została aż siedmioma golami. Trzy trafienia zaliczył Witold Kubiak a po jednym golu dołożyli Kajetan Tomczyk , Łukasz Światowy , Kamil Ornafel oraz Mariusz Juszczak.
Warto dodać , że w drużynie gospodarzy grali nasi niedawni zawodnicy Jakub Ratajczyk , Krzysztof Rosiak i Tomasz Adamczuk.
Wygrana pozwoliła nam wrócić na trzecie miejsce po porażce drużyny z Konopnicy.

MKS : Zielonka ( Pyrkowski ) ,Wroński (Banasiak ) , Kałuda , Kołuda , Tomczyk Kajeta ,Bednarek
( Tomczyk Piotr ) ,Pilarski (Piotrowski ) Jaszczak , Juszczak , Światowy ( Ornafel ) Kubiak ,