fbpx

MKS Zduńska Wola – LKS Słowian Dworszowice 4:1

Wyjątkowo w środę zawodnicy MKS Zduńska Wola rozegrali zaległy mecz z drużyną z Dworszowic.                        W rundzie jesiennej mimo przewagi naszej drużyny przegraliśmy 1:0 . Dzisiaj zespół Rafała Bartona od początku spotkania pokazał kto jest w ścisłej czołówce tabeli sieradzkiej klasy okręgowej. Wynik spotkania otworzył po pięknej akcji Łukasz Światowy , który wykończył strzałem głową wrzutkę Mikołaja Kałudy. Drugiego gola w pierwszej połowie zdobył Mateusz Wroński.

Druga połowa to także dominacja MKS-u , udokumentowana golem po indywidualnej akcji Witolda Kubiaka. Nasza defensywa nie ustrzegła  się błędu i  po chwili goście zdobyli honorowego gola. Tego dnia dobrze dysponowany był Mateusz Wroński i to on ustalił wynik meczu na 4:1.

skład :Zielonka (Pyrkowski) , Kołuda , Kałuda , Wroński , Jóźwiak ( Banasiak) , Kazimierczak (Piotrowski) ,           Jaszczak , Ornafel( Kubiak ), Pilarski , Bednarek (Tomczyk Piotr ), Światowy ( Radomski )