Sparing z IV ligowcem na remis

Nasza drużyna seniorów MKS zduńska Wola rozegrała w sobotę swój kolejny mecz kontrolny.Przeciwnikiem był zespół z czołówki IV ligi Polonia Piotrków Trybunalski.Spotkanie odbyło się na boisku sztucznym w Tomaszowie Mazowieckim. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 0:0 .Wynik może świadczyć ,że nie mieliśmy do czynienia z ciekawym widowiskiem ale w rzeczywistości obie drużyny stworzyły kilka bardzo dobrych okazji do strzelenia bramki. Bohaterami zdecydowanie byli bramkarze obu drużyn. W naszej bramce bronili Kamil Ruszkowski i Daniel Zielonka .Ciekawostką jest fakt iż , w drużynie z Piotrkowa doskonale spisywał się testowany golkiper naszego klubu Damian Kruk.Warto zwrócić uwagę na debiut w zespole naszych juniorów Adriana Banasiaka i Bartosza Michalaka , którzy zaliczyli udany występ.Po zakończonym meczu drużyna wspólnie udała się na obiad i w dobrych nastrojach wróciła do domu.Kolejny sparing rozegramy 7 lutego z Kobierzyckiem o godz. 17.00 w Sieradzu. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.
MKS Zduńska Wola: Kamil Ruszkowski, Ratajczyk Szymon, Banasiak Adrian ,Witczak Mateusz , Piotrkowski Marcin,Rakowski Łukasz , Sowiński Filip , Kubiak Witold , Jaszczak Filip , Tomczyk Piotr , Pawłowski Przemysław , Zielonka Daniel , Badowski Radosław , Ratajczyk Jakub , Kończak Dawid, Michalak Bartosz