I Ogólnopolski Turniej Piłki Halowej ” MKS CUP „

W niedzielę 7 lutego odbył się I Ogólnopolski Turniej Piłki Halowej ” MKS CUP ” o Puchar Starosty Zduńskowolskiego. W turnieju wzięło udział osiem drużyn kobiecych z całej Polski, rywalizacja odbywała się systemem ” każdy z każdym ” w celu wyłonienia zwycięzcy. W turnieju udział wzięły  takie zespoły jak:
MKS Zduńska Wola, UMKS Zgierz, PTC Pabianice, Kaja Opoczno, KS Królewscy Płock, Ostrovia Ostrów Wielkopolski, LKS Świnice Warckie i  LKS Orzeł Pawonków.

Na uwagę zasługuję wysoki i bardzo wyrównany poziom sportowy zawodów jak również duch fair play jakim kierowały się zawodniczki i trenerzy rywalizujących drużyn za co w imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy.

Na parkiecie „królował Płock” –  zawodniczki KS Królewskich wygrały zasłużenie, odnosząc w turnieju komplet zwycięstw.

Końcowa klasyfikacja Turnieju przedstawia się następująco:

1 miejsce KS Królewscy Płock
2 miejsce PTC Pabianice
3 miejsce Ostrovia Ostrów Wielkopolski
4 miejsce LKS Orzeł Pawonków
5 miejsce UMKS Zgierz
6 miejsce MKS Zduńska Wola
7 miejsce Kaja Opoczno
8 miejsce – LKS Świnice Warckie

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepsza bramkarka turnieju
MAGDALENA KOCIOŁEK
PTC Pabianice

Najlepsza strzelczyni turnieju
MONIKA MAKSAJDA
LKS Orzeł Pawonków

Najlepsza zawodniczka turnieju
DAGMARA ŚWIT
KS Królewscy Płock

Organizatorzy turnieju oraz Zarząd MKS Zduńska Wola w szczególności dziękują wszystkim sponsorom, instytucjom oraz darczyńcom bez pomocy, których organizacja turnieju nie byłaby możliwa.

Do zobaczenia za rok !

27      16