PRZYGODA Z PUCHAREM DALEJ TRWA

MKS Zduńska Wola w środę 17 sierpnia rozegrała kolejny mecz w walce o Puchar Polski.
Przeciwnikiem była drużyna z ligi okręgowej Piast Błaszki, który po pierwszej kolejce zajmuje pierwsze miejsce w lidze. Nasza drużyna kierowana przez trenera Marcina Olejniczaka jechała po zwycięstwo.
Pierwsza połowa to lekka przewaga drużyny gospodarzy udokumentowana golem w 35 minucie.
Rzut rożny i pasywna gra naszego zespołu spowodowała, że do szatni schodziliśmy z jednobramkową stratą. Po przerwie trener dokonał zmiany na boisku pojawił się między innymi Łukasz Szczepański i to on asystował przy wyrównującej bramce strzelonej przez Dawida Kępniaka w 55 minucie. MKS nie odpuszczał i w 62 minucie akcja także rezerwowego Marcina Piotrowskiego dała zwycięską bramkę strzeloną przez Jakuba Ratajczyka.
Piast Błaszki – MKS Zduńska Wola    1:2 ( 1:0)
MKS : Pyrkowski , Pietrzak , Olejniczak , Pawłowski , Ratajczyk Szymon 50′ Piotrowski , Ratajczyk Jakub , Tomczyk 45′ Szczepański , Kępniak , Jóźwiak , Kubiak 85′ Banasiak ,
Światowy 72′ Stankiewicz
Kolejny mecz tym razem w ramach ligi okręgowej MKS rozegra 20 sierpnia z drużyną z Konopnicy.