Pewne zwycięstwo nad TS Janiszewice!

W 14 kolejce spotkań Sieradzkiej Klasy Okręgowej MKS Zduńska Wola mierzył się z lokalnym rywalem TS Janiszewice.

Całe spotkanie przebiegało pod pełną kontrolą naszej drużyny, która od pierwszych minut budowała swoją grę w ataku pozycyjnym.

Ze względu na stosunkowo małe wymiary boiska w Janiszewicach drużyna gospodarzy miała ułatwione zadanie w obronie, w której była skuteczna aż do 45 min, kiedy to z 20 metrów kąśliwy strzał oddał do tej pory niezbyt widoczny – Piotr Tomczyk.

Do przerwy schodzimy więc prowadząc 0-1.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. MKS był w posiadaniu piłki i cierpliwie konstruował kolejne akcje. W 75 minucie po drugie trafienie dla MKSu zaliczył po strzale głową Jarek Jóźwiak.

MKS wystąpił w składzie:

Ruszkowski, Wroński, Tomczyk Kajetan, Kołuda, Ratajczyk, Matusiak (Ornafel), Pilc, Jóźwiak, Kosecki (Piotrowski), Tomczyk Piotr (Kurzynoga), Jan Siwek.

Przed ostatnią kolejką rundy jesiennej MKS zajmuje 5 miejsce w tabeli. Do lidera tracąc 8pkt.

W ostatniej serii spotkań MKS zagra u siebie 10 listopada o 15.00 z LKS Małsowice.