MKS organizuje cykl 11 Turniejów Halowych!

W zbliżającym się sezonie zimowym 2018/2019 Międzyszkolny Klub Sportowy będzie Organizatorem cyklu 11 Turniejów Halowych Piłki Nożnej, które odbędą się w Zduńskiej Woli. Dziewięć z nich dotyczyć będzie piłki dziecięcej i młodzieżowej a dwa seniorskiej (po jednym dla mężczyzn i kobiet).

Drużyny zainteresowane wzięciem udziału w poszczególnych Turniejach zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Koordynatorem odpowiadającym za dany turniej. (patrz harmonogram poniżej)

Zapraszamy do kontaktu również firmy zainteresowane ekspozycją swoich marek czy też reklamą firmy podczas turniejów.

Istnieje możliwość zostania sponsorem tytularnym danego wydarzenia lub ufundowania drobnych nagród dla uczestników.

Zapytania w sprawie oferty sponsorskiej można składać telefonicznie – 604 497 211 lub mailowo biuro@mks-zdwola.pl

Szczegółowy Harmonogram Turniejów prezentujemy poniżej:

Do zobaczenia na boisku!