fbpx

MKS Zduńska Wola nadal w walce o Puchar Polski

Sezon piłkarski OZPN Sieradz 2017/2017 został zainagurowany meczami Puchar Polski na szczeblu okręgowym. W pierwszej rundzie Pucharu Polski wystartowały dwie nasze drużyny seniorów.
Drugi zespół MKS prowadzony przez trenera Łukasza Jendrychowskiego po wyrównanym spotkaniu niestety uległ na własnym boisku drużynie UKS Ustków 0:2.
Pierwsza drużyna na wyjeździe pokonała drużynę Rolnik Skąpa 1:5  przegrywając do przerwy
1:0. Bramki dla drużyny prowadzonej przez trenera Marcina Olejniczaka zdobyli Dawid Kępniak 2,
Marcin Piotrowski, Dawid Daniel i Filip Jaszczak po jednej.
W drugiej rundzie MKS Zduńska Wola wylosował zespół Centra Walichnowy. Mecz rozegrano 31 Lipca o godzinie 17.00. Zespół gospodarzy stawiał opór naszej drużynie jednak w ostatniej minucie bramkę dającą awans do III rundy dał Filip Jaszczak po asyście Przemysława Pawłowskiego.
W kolejnej rundzie MKS Zduńska Wola wylosowała Wartę Sieradz ( juniorzy ). Mecz rozegrany zostanie w sobotę 6 sierpnia na stadionie MOSiR Sieradz.