AWANS DO KOLEJNEJ RUNDY PUCHARU POLSKI

Seniorzy MKS Zduńska Wola występujący w lidze okręgowej rozegrali w sobotę 6 sierpnia w Sieradzu mecz III rundy Pucharu Polski. Przeciwnikiem była drużyna juniorów Warty Sieradz. Zespół młody ale bardzo wymagający prowadzony przez trenera Michała Łochowskiego.
Pierwsza połowa mimo wyrównanej gry zakończyła się prowadzeniem MKS -u po golu Jakuba Ratajczyka w 43 minucie. Widać było, że nasz zespół jest w przebudowie i potrzebuje jeszcze czasu na zgranie. Warto dodać, że w Naszej drużynie po raz pierwszy zagrał nowy zawodnik Jarosław Jóźwiak.
W drużynie gospodarzy wystąpiło dwóch naszych wychowanków Cyprian Cieślarczyk i Adrian Florczak i właśnie ten drugi w 63 minucie wykorzystał błąd naszej defensywy doprowadzając do wyrównania. MKS zareagował bardzo szybko i już po dwóch minutach znowu wyszliśmy na prowadzenie po bramce Dawida Kępniaka. Od tego momentu przejęliśmy kontrole nad spotkaniem strzelając kolejne bramki. Swoją drugą w 70 minucie dołożył Dawid Kępniak a wynik w 90 minucie ustalił Witold Kubiak po asyście Adriana Banasiaka.

W kolejnej rundzie Pucharu Polski rywalem MKS będzie PIAST BłASZKI