fbpx

Debiut Młodziczek i Orliczek w rozgrywkach

W dniu  17.09.2016 nasze najmłodsze adeptki piłki nożnej kobiet uczestniczyły w pierwszych meczach ligowych w ramach rozgrywek ŁZPN  Orliczek w sezonie 2016/2017 oraz  w ramach rozgrywek ŁZPN  Młodziczek w sezonie 2016/2017.  Liga rozgrywana jest systemem turniejowym.  Pierwszy turniej  rozegrany został w  Ostrówku /k Wielunia. Nasze drużyny pierwszy raz biorą udział w regularnych rozgrywkach ligowych, organizowanych przez Łódzki Związek Piłki nożnej..

Drużyna młodziczek rozegrała w ramach I turnieju następujące mecze:

Drużyna młodziczek grała w  układzie  8+1 .

UKS SMS Łódź – MKS Zduńska Wola  0:10

MKS Zduńska Wola – UMKS Ostrówek 1:1 (bramkę dla MKS-u  strzeliła Sadowska Zuzanna)

LKS „Kaja „ Opoczno – MKS Zduńska Wola 1:0

Skład drużyny:

Karolewska Oliwia, Madej Daria, Młynarczyk Paulina, Balcerzak Rozalia, Jastrząbek Maja, Opora Adrianna, Źródlak Maja, Witońska Zofia, Soćko Lena, Sadowska Zuzanna, Maros Anna, Sobolewska Oliwia.

Trener drużyny: Żaneta Nowak

Opiekunowie : Gabriela Zdunek, Natalia Hensel

Drużyna orliczek rozegrała w ramach turnieju następujące mecze:

Drużyna orliczek grała w układzie 6+1

LZS „Kaja” Opoczno – MKS Zduńska Wola 3:0

MKS Zduńska Wola – ULKS Sieradz 1:3 ( bramkę strzeliła Natalia Kulczyńska)

MKS Zduńska Wola- MUKS Tomaszów Maz  3:0 (walkower)

Skład drużyny:

Sobczak Milena, Łasocha Honorata, Nowak Tatiana, Więcław Hanna, Jaros Paulina, Janicka Nikola, Kulczyńska Natalia, Furmańczyk Wiktoria, Sprzążka Michalina, Piasecka Julia, Szombara Natalia.

Trener drużyny: Żaneta Nowak

Debiut naszych drużyn  można zaliczyć do udanych pomimo  przegranych meczy 🙂

Wynik nie był  najważniejszy, najważniejsze to dobra zabawa a przy okazji szlifowanie swoich umiejętności piłkarskich oraz kształtowanie sportowego charakteru.  Po rozegranych meczach wszyscy musimy wyciągnąć wnioski. Na treningach solidniej trenować, korygować błędy, a przede wszystkim skupić się na wykonywanych ćwiczeniach. Warto odnotować, że w oficjalnych rozgrywkach ligowych nasze dziewczęta zaczęły strzelać bramki. Oby z meczu na mecz było ich więcej i prowadziły do zwycięstw. Po turnieju wszystkie zawodniczki zasłużyły na wyróżnienia za swoją dyspozycyjność w meczach. Kolejny turniej rozgrywamy 2.10.2016 w Łodzi więc zabieramy się do pracy.

p1030605 p1030606 p1030850 p1030674 p1030843 p1030841

 

napisał/