Zasłużona wygrana kobiet

Z Łodzi przywozimy 3 punkty .
Wczorajszy mecz był dla zawodniczek MKS ZDUŃSKA WOLA szczęśliwy. Już od pierwszej minuty przeważałyśmy na boisku nie pozwalając przeciwniczkom wyjść z własnej połowy. Na bramkę jednak czekałyśmy do 28 minuty choć sytuacji do jej zdobycia było bardzo dużo ale świetnie spisująca  się bramkarka Kolejarza broniła każdą z nich.           Na przerwę schodzimy jedynie z jedną bramką do przodu po strzale Oli Niciak .
Druga połowa jak skopiowana. Po zagraniu ręką w polu karnym przez zawodniczkę Kolejarza sędzina odgwizduje jedenastkę.
Po powtórzonym karnym piłkę do bramki kieruje Paulina Ciepłoch i mamy 2:0.
Chwila dekoncentracji powoduje że przeciwniczki wychodzą ze swojej połowy i na szczęście nieskutecznie atakują naszą bramkę. Końcówka meczu również należy do nas i już w ostatniej sekundzie podwyższamy wynik na 3:0 strzałem Pauliny Ciepłoch.

Skład:
Zosia Białek, Asia Kaczmarek, Weronika Sobczak ( Daria Dziewulak), Ania Pik, Jowita Łuczak, Julia Tomes, Paulina Ciepłoch, Klaudia Siekacz, Karolina Janicka, Kamila Bomba, Ola Niciak.