fbpx

ZASŁUŻONA PORAŻKA W BUCZKU

Mało gościny był dla naszych seniorów zespół Jacka Berensztajna Orkan Buczek, który w niedzielne po południe pokonał MKS Zduńska Wola 4:0.

Już od początku meczu gospodarze pokazali kto walczy o awans do IV ligi. Zagrali bardzo ofensywnie, wysokim pressingiem powodując problemy w rozegraniu u naszych zawodników.

Skutecznie broniliśmy się aż do 40 minuty. Paradoksalnie straciliśmy bramkę w nie groźnej sytuacji. Dośrodkowanie spod linii bocznej ze stałego fragmentu wylądowało bezpośrednio w siatce Kamila Ruszkowskiego. Warto odnotować, że MKS miał trzy doskonałe sytuacje z kontry, niestety niewykorzystane przez Dawida Kępniaka.

Druga połowa zaczęła się od wyrównanej gry obu zespołów, niestety kolejny stały fragment w 65 minucie spowodował utratę drugiej bramki, której bronił już Daniel Zielonka ( kontuzja Kamila Ruszkowskiego ). Nie zdążyliśmy otrząsnąć się po stracie bramki a gospodarze wyprowadzili kolejny cios podwyższając na 3:0. Mimo walki do końca nie udało nam się strzelić chociaż honorowego gola, a w 90 minucie wynik ustalił strzałem z 15 metrów Jacek Popek ( były gracz GKS Bełchatów).

Orkan Buczek – MKS Zduńska Wola 4:0 (1:0)

Zapraszamy wszystkich kibiców w sobotę 30.05. na godz. 17.00 przeciwnikiem będzie WKS Wieluń