fbpx

Wygrana dziewczyn

Przywozimy 3 punkty ze Skierniewic.
Po słabym początku chaotycznego meczu gdzie w 11 minucie przeciwniczki prowadziły 1:0 dziewczyny MKS Zduńska Wola wygrały z Wojownikiem Skierniewice 3:1.
Pierwszą bramkę na remis w 27 minucie strzeliła z wolnego Klaudia Siekacz. Okazji do strzelenia było mnóstwo ale żadna nie była wykorzystana . Na przerwę dziewczyny zeszły z wynikiem 1:1.
Początek drugiej połowy był zdecydowanie lepszy Wojowniczek, na szczęście dla naszych piłkarek albo przeciwniczki nie trafiały albo nasza bramkarka bez problemu broniła bramki.
W 53 minucie z kontry podwyższyła wynik na naszą korzyść Marta Kulczyńska a w 67 minucie Ania Jeziak strzałem na 3:1 ustalając tym samym końcowy wynik meczu.

Skład MKS: Dziewulak, Sobczak, Janicka, Lis, Pik, Architek, Siekacz, Ciepłoch, Tomes, Kulczyńska,                                  Jeziak ( 70’ Warecka )