fbpx

Ważne zwycięstwo !

Zespół MKS Zduńska Wola dopisał sobie kolejne 3 punkty w meczu z aspirującą do awansu drużyną                      Jutrzenka Warta. Zduńskowolanie wygrali 1:0. To już trzecia kolejne zwycięstwo w tej rundzie.

Około dwustu kibiców oglądało wyrównany mecz , w którym głównie dominowała walka. Obie drużyny nie były w stanie stwarzać sytuacji bramkowych. Zawodnicy zdawali sobie sprawę, że przegrana może oddalić szansę na awans do 4 ligi. Podobnie mecz obu tych drużyn wyglądał w rundzie jesiennej (wygrana Juwe 1:0). Tym razem szczęście dopisało gospodarzom. W 60 minucie bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Mariusz Juszczak.
Kibice MKS-u do końca meczu nie mogli być pewni wygranej  zwłaszcza , że w 70 minucie za niesportowe zachowanie czerwoną kartkę zobaczył Mikołaj Kałuda.

MKS Zduńska Wola – Jutrzenka Warta 1:0 (0:0)

60′ Mariusz Juszczak

widzów: 200

Skład: Pyrkowski, Wroński, Piotrowski (80′ Bednarek), Tomczyk Kajetan, Kołuda, Kałuda,