Udany weekend MKS

Świetne wyniki zanotowały w ten weekend drużyny reprezentujące Międzyszkolny Klub Sportowy Zduńska Wola. Dobre granie rozpoczęły w sobotnie przedpołudnie nasze panie, które w meczu na szczycie zremisowały z rywalem zza miedzy ULKS MOSiR Sieradz 2:2. Następnie w popołudniowym meczu sieradzkiej ligi okręgowej nasz pierwszy zespół seniorów odniósł wyjazdowe zwycięstwo z KS Chojne 1:3. W niedziele udany weekend przypieczętowała druga drużyna seniorów MKS wygrywając z ULKS Zryw Brzeźno 0:6.

MKS Kobiety Zduńska Wola – ULKS MOSiR Sieradz 2:2

Bramki dla drużyny MKS: Kamila Bomba, Justyna Błaszczyk

Skład: Julia Urbaniak, Asia Kaczmarek, Justyna Lis, Jowita Łuczak, ( 56 ‚ Natalia Warecka) JustynaBłaszczyk, Karolina Janicka, Paulina Ciepłoch, Klaudia Siekacz, Kamila Bomba ( 68’ Ola Imiołczyk ) Anna Jeziak, Natalia Oliwia Architek .

KS Chojne – MKS Zduńska Wola 1:3 (1:1)
Bramki dla MKS: Filip Jaszczak , Szymon Ratajczyk , Dawid Kępniak

ULKS Zryw Brzeźnio – MKS II Zduńska Wola 0:6 (0:2)
Bramki : Łukasz Fendor 3 , Bartosz Kaczorowski 2 , Łukasz Jendrychowski

Brawa dla naszych zawodników i zawodniczek i oby tak forma utrzymywała się w kolejnych spotkaniach.