Szczęśliwa ósemka

Drugi mecz z rzędu , w którym nasza drużyna seniorów strzeliła osiem bramek. Tym razem przeciwnikiem był zespół Piasta Błaszki. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Witold Kubiak 2x , Kamil Radomski 2x , Jarek Jóźwiak, Marcin Piotrowski i Piotr Tomczyk. Jedną bramkę zdobyliśmy po golu samobójczym. Nie ustrzegliśmy się drobnych błędów w defensywie, konsekwencją czego były dwa zdobyte gole przez zawodników Piasta Błaszki.

W meczu zadebiutował junior z rocznika 2002 Marcel Wrzesiński. Ostatni mecz rozegramy w sobotę 16 czerwca o godz. 17.00 w Łasku z tamtejszą drużyną MULKS.

Skład MKS : Pyrkowski , Piotrowski , Wroński , Kałuda , Banasiak(Wrzesiński)  , Kubiak , Tomczyk Piotr , Tomczyk Kajetan , Bednarek(Ratajczyk Szymon) , Radomski , Jóźwiak

Trener : Rafał Barton