Świetna forma drugiej drużyny MKS oraz juniorów

Nasza drużyna po bardzo dobrym spotkaniu pokonała na własnym boisku drużynę dotychczasowego lidera ligi MUKS Wróblew.

Początek meczu nie wskazywał na tak pewna wygraną MKS, tym bardziej, że to goście jako pierwsi strzelili bramkę. Nasi chłopcy nie załamali się takim wynikiem i za sprawą grającego trenera Łukasza Jendrychowskiego doprowadzili do wyrównania. Do przerwy MKS strzelając kolejną bramkę wyszedł na prowadzenie.

Druga połowa to już zdecydowana przewaga Zduńskowolan i kolejne bramki. Licznik stanął na 7, gdzie rywale byli w stanie odpowiedzieć tylko jedną bramką.

MKS II Zduńska Wola – MUKS Wróblew 7:2 ( 2:1)
Bramki dla MKS ;Łukasz Jendrychowski 35′,49′,66′, Kacper Kępiński 43′, Łukasz Fendor 69′, Krystian Dawid 81′, Robert Olejnik 84′.

Rozgrywki rozpoczęli również Nasi juniorzy, którzy w pierwszym po zaciętym meczu pokonali Victorię Szadek

MKS Zduńska Wola – Victoria Szadek 4:3 (3:1)
Bramki: Ksawery Królak x3 , Wiktor Góralczyk – Jakub Kaczmarski x2 , Paweł Majczak.