fbpx

Seniorzy wygrywają w Łasku

Meczem z drużyną MULKS Łask zakończyła nasza drużyna sezon 2017/18 . Pojechaliśmy w  bardzo mocno okrojonym składzie. Wiele kontuzji na koniec rundy spowodowało , że na ławce rezerwowych jedynym zawodnikiem był Daniel Zielonka.                                                                                                                                                                                  Obie drużyny nie zaprezentowały wysokiej formy na boisku.  Widać było , że wszyscy czekają na upragnioną przerwę wakacyjną. Jedynego gola na wagę trzech punktów zdobył Witold Kubiak , który prezentuje bardzo wysoką formę w końcówce sezonu.                                                                                                                                                                                      MKS Zduńska Wola powtórzył wynik z poprzedniego sezonu zajmując trzecie miejsce. Na pewno w trakcie rundy wiosennej seniorzy prowadzeni przez trenera Rafała Bartona  liczyli , że uda się uzyskać upragniony awans. Mimo wszystko trzeba pochwalić nasz zespół za wiele emocji , których nam dostarczyli. Posiadamy młody zespół , który cały czas się rozwija , co pozwala myśleć o walce w przyszłym sezonie o IV ligę.

napisał/