fbpx

Remis w meczu barażowym

W piątek 15 czerwca drużyna trenera Roberta Zientarskiego (2002) rozegrała pierwszy mecz barażowy o awans do ligi wojewódzkiej z drużyną Pelikan Łowicz . Na boisku mogliśmy oglądać dwie równorzędne zespoły. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem. MKS prowadził w tym meczu po bramce Jaśka Siwka. Niestety strzał z rzutu wolnego pozwolił drużynie gości uzyskać remis .                                                                                      Rewanżowy mecz barażowy zostanie rozegrany w środę 20 czerwca w Łowiczu.                                            Przed meczem Prezes OZPN Sieradz Jan Łochowski wręczył naszej drużynie puchar oraz piłki za zajęcie pierwszego miejsca w sieradzkiej lidze juniorów młodszych.

MKS Zduńska Wola – Pelikan Łowicz 1:1 (1:0)

 

napisał/