fbpx

Porażka na inaugurację ligi

Za nami pierwsza kolejka rundy wiosennej w sieradzkiej klasie okręgowej. Nasza drużyna prowadzona przez trenera Rafała Bartona podejmowała zespół Tęcza Brodnia. Goście zajmowali czwarte miejsce po rundzie jesiennej tuż  nad MKS -em. Mimo to dobre wyniki w okresie przygotowawczym pozwalały oczekiwać od naszej drużyny dobrej gry i trzech punktów.

Pierwsza połowa to wyrównany mecz walki , typowy dla klasy okręgowej. Obie drużyny nie stwarzały sytuacji bramkowych. Licznie przybyli kibice liczyli , że druga połowa będzie lepsza w wykonaniu MKS-u. Niestety mimo iż zawodnik z Brodni otrzymał czerwoną kartkę i graliśmy w przewadze nie udało nam się stworzyć dogodnych sytuacji.

Dodatkowo osłabiony zespół gości zdołał strzelić dwie bramki i zdobyć cenne trzy punkty.

MKS Zduńska Wola – Tęcza Brodnia    0-2 (0-0)

 

napisał/