Podziękowania dla Kibiców

Zarząd, działacze i piłkarze MKS Zduńska Wola pragną bardzo serdecznie podziękować wszystkim Kibicom za doping i wsparcie okazywane drużynie podczas jesiennych rozgrywek sieradzkiej ligi okręgowej i Pucharu Polski.

Szczególne podziękowania za wspaniałą frekwencję na meczu pucharowym z Wartą Sieradz oraz na derbowym spotkaniu z Pogonią Zduńska Wola, gdzie pomimo bardzo niekorzystnych warunków pogodowych mecz oglądało około 150 – 200 kibiców.

Również głębokie ukłony i szacunek dla Naszych najwierniejszych fanów, którzy jeździli i wspierali drużynę praktycznie na każdym meczu wyjazdowym w tej rundzie – jeszcze raz wielkie podziękowania.

W tym miejscu pragniemy również podziękować naszym sponsorom, darczyńcom i osobom wspierającym funkcjonowanie klubu.

Zapraszamy na kolejne mecze w rundzie rewanżowej już na wiosnę 2017 roku!