fbpx

Pierwszy mecz na remis !

Drużyna seniorów MKS Zduńska Wola w sobotę rozpoczęła rundę wiosenną sieradzkiej ligi okręgowej. Po wyrównanym i bardzo zaciętym pojedynku Nasi piłkarze zremisowali z drużyną MLKS Konopnica 0:0. Na uwagę zasługuję fakt, iż większość drugiej połowy MKS grał w osłabieniu po czerwonej kartce jednego z Naszych piłkarzy. Jednak drużyna nie załamała się tym zdarzeniem i podjęła dalszą walkę z rywalem, groźnie atakując do samego końca spotkania.

W imieniu piłkarzy, działaczy i Zarządu chcemy bardzo podziękować wszystkim Kibicom, którzy mimo bardzo złych warunków pogodowych przybyli na obiekt przy ulicy Dolnej i wspierali drużynę swoim dopingiem.

Dziękujemy i serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania !

MKS Zduńska Wola – MLKS Konopnica 0:0 (0:0)

skład: Zielonka, Witczak, Pietrzak, Piotrowski 80′ ( Kubiak ), Niziołek, Rakowski 88′ ( Tomczyk ), Jaszczak 45′ ( Badowski ), Sowiński,

Kończak 60′ (Ratajczyk Szymon ), Pawłowski 55′ ( czerwona kartka ), Ratajczyk Jakub

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z meczu otrzymane dzięki uprzejmości niezawodnego Lecha Kulmy

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

napisał/