PIERWSZE ZWYCIĘSTWO !

Kolejny mecz w lidze okręgowej MKS rozegrał z LZS Brąszewice. Nasza drużyna seniorów jechała na mecz nie będąc faworytem. Wszyscy w okręgu wiedzą, że bardzo trudno zdobywa się punkty na terenie naszego rywala. Tym bardziej, iż był to kolejny mecz w którym trener Marcin Olejniczak nie mógł skorzystać  z siedmiu podstawowych zawodników.
Pierwsza połowa to wyrównana gra prowadzona w niezłym tempie mimo, iż w trakcie meczu temperatura osiągała poziom 30 stopni. Efektem naszej dobrej postawy na boisku był gol zdobyty przez Jarosława Jóźwiaka w 28 minucie. Niestety pod koniec pierwszej połowy dał o sobie znać niezawodny napastnik gospodarzy Czarnecki, który precyzyjnym strzałem pokonał debiutującego w barwach MKS w meczu ligowym Mateusza Pyrkowskiego.
Druga połowa to przewaga gospodarzy. Nasz zespół czekał na swojej połowie w oczekiwaniu na kontrę. Taktyka MKS-u przyniosła skutek w 76 minucie indywidualna akcja Łukasza Światowego dała nam cenne 3 punkty.
Brąszewice – MKS Zduńska Wola  1:2 ( 1:1 )
MKS- Pyrkowski , Stankiewicz 75′ Banasiak, Piotrowski , Pietrzak , Olejniczak , Kubiak ,
Pietrzykowski 60′ Tomczyk ,Ratajczyk ,Jóźwiak , Światowy 90′ Ruszkowski  , Szczepański
Serdecznie zapraszamy na pierwszy mecz w Zduńskiej Woli.

MKS Zduńska Wola – WKS Wieluń

Sobota   03.09.2016   godz. 17.00