fbpx

Nowe twarze i wygrana w pierwszym sparingu

MKS Zduńska Wola pokonał Jutrzenkę Warta ( 3 : 2 ) 3 : 2 w pierwszym zimowym sparingu rozegranym w sobotę na boisku sztucznym w Sieradzu. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Łukasz Światowy i dwie Filip Jaszczak. Na boisku mogliśmy zobaczyć czterech testowych zawodników, którzy prawdopodobnie wzmocnią MKS Zduńska Wola w walce o awans do IV ligi. Warto zauważyć, że w sparingu nasza defensywa wystąpiła bez filarów naszej obrony Mateusza Kołudy, Kajetana Tomczyka oraz bramkarza Daniela Zielonki . Mecz prowadzony był w szybkim tempie, mogliśmy zobaczyć wiele ciekawych akcji z obu stron. Widać było , że obie drużyny nieprzypadkowo zajmują czołowe lokaty w tabeli sieradzkiej klasy okręgowej . Kolejny sparing zostanie rozegrany w Zduńskiej Woli na stadionie Pogoni w sobotę 10 lutego o godz.16.30 .

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców . 

napisał/